IV. Zsindelyes Pálinka és Népi Gasztronómiai Fesztivál

Főszerepben a pálinka

A Zsindelyes Pálinkafőzde idén is megrendezi Érpatakon a Zsindelyes Fesztivált, ami immár a negyedik a sorban. Az előző évek nagy sikerei után viszont a szervezők úgy döntöttek, hogy eljött az ideje a növekedésnek, így szeptember 4-én már két színpaddal várják a közönséget, természetesen dupla annyi programmal is.

A szeptember első hétvégéje ismét a pálinka és a népi gasztronómia jegyében fog telni a Zsindelyesen, a Fesztivál előhírnökei, az Érpataki Asszonykórus pedig már szeptember 2-án hangolni kezd a rendezvényre. Ugyanis az asszonyok az együtténeklés maratoni világrekordját kísérlik megdönteni, 72 órán keresztül énekelnek majd együtt folyamatosan, két fesztivált kísérve közösen. Csütörtök déltől a Zsindelyes-tanyán kezdenek el dalolni, majd a Fesztivál lezárása után eléneklik magukat egészen Budapestig, a SzeptEmber Fesztre, ami szintén szeptember első szombatján kerül megrendezésre. Itt a bográcsozós csapatokat szórakoztatja tovább az Aranypáva Nívó díjas asszonykórus egészen délig, így teljesítve a 72 órás maratont.

A rekordkísérletek itt azonban nem érnek véget.

 

 

 A Gasztro – sziget ad helyet egy szenzációnak is, a Magyar Gasztronómiai Rekordok Sátrának! Itt ugyanis több rekordot fog felállítani a Zsindelyes PálinkafÅ‘zde, mint például az, hogy elkészítik a világ legnagyobb almakompótját, mintegy 3000 literes üstben.

 

 

 

Végül, de nem utolsósorban, mivel a Zsindelyes fesztivál a pálinkára is összpontosul, így a helyszínen több ponton kapható lesz a Zsindelyes Valódi Pálinkák egész szortimentje, kóstolóba, kisüveggel, egész nagy, másfél literes kiszerelésben is, vagy akár díszdobozzal kísérve, ajándékba.

 

Legfrissebb számunk már az újságárusoknál!

Konferencia ajánló:

Karrierépítés, cégvezetési technikák -
a munka és család összhangjában
Szakmai konferencia és konzultáció

Időpont: 2012. február 15 szerda
Gerbeaud Ház
(1051 Budapest, Dorottya utca 1.)

További információ: 
www.noikonferencia.com

Utazgató BLOG

Főnix lesz-e a Malév?

Ami az elmúlt napok híradásai alapján várható volt, bekövetkezett: a magyar nemzeti légitársaság, a Malév csÅ‘dbe ment. De mi jöhet ezután. Az biztos nem, hogy a Malév, ebben a formájában újra indul. Amikor kiderült, hogy a Malév, stratégiai cégként kikerül a hagyományos csÅ‘d és felszámolási eljárás 


Tovább a BLOG-ra >>

 

 

Utazási ajánlat

Foglalja le álmai utazását az Agoda szálláskereső rendszerével!

Foglalja le álmai utazását az Agoda szálláskereső rendszerével!

Csak pár kattintásra van álmai utazásától! Foglalja le itt, és akár már holnap indulhat! Tovább >